Son Paylaşılanlar

Betboo Para Çekme

betboo para çekme seçenekleri, betboo nasıl para çekilir

Betboo sitesi hakkında bazı konularda daha incelenmiş bilgiler verelim istedik. Betboo para çekme seçenekleri ve nasıl para çekilir sorularına sizlerle cevap arayalım.Betboo şu anki ismiyle betboo672 sitesi bir çok para çekme seçeneğine sahiptir. Bunları tek tek inceleyelim.

Ecocard/Ecopayz ile para çekme : Eğer bir ecocard – ecopayz hesabınız veya direkt olarak kartınız mevcutsa minimum tutar olan 200 TL çekebilirsiniz. Maksimum ise 5.000 TL para çekme durumunuz mevcuttur.Banka havalesi ile para çekme : Bu seçeneği seçerseniz eğer yine minimum 200 TL para çekmelisiniz demektir. Maksimum ise 100.000 TL para çekebilme şansına sahipsiniz demektir. Banka havalesi ile maksimum 10 iş gününde paranızı hesabınızda göreceksiniz.

Speedcard ile para çekme : Eğer bir speedcard hesabınız veya kartınız mevcutsa online olarak paranızı minimum 200 TL maksimum 27.000 TL olarak çekebilirsiniz.

Yukarıda sizler için para çekme metotlarını paylaştık. Yapmanız gereken betboo sitesine giriş yapıp para çekme butonuna tıklayıp önünüze açılan yukarıdaki metotlardan dilediğinizi seçmenizdir. Para çekmek istediğiniz miktarı yazarak işlemi onaylamalısınız. Sonrasında en kısa sürede paranız hesabınızda olacaktır. Hala betboo sitesinde hesabınız yok ise bizce bu yüksek oranları kaçırıyorsunuz. Bol şanslar dileriz…

betboo bahis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*