Son Paylaşılanlar

Canlı İddaa Bayi Ekranı

Canlı İddaa Bayii Ekranı, İddaa Bayi Ekranı, Canlı İddaa EkranıBilgisayarımın başına geçince kendimden de geçiyor gibi oluyorum. Ama bunun da bir yolunu buldum artık iddaa için daha fazla vakit ayıracağım. Canlı iddaa bayi ekranı mesela bunun için biçilmiş kaftan. O kadar zamandır kendim için bir şeyler yapayım diyorum ama sitelerimin başından kalkmak nasip olmuyor. Elimde değil aslında, iddaa üzerine özellikle de canlı iddaa üzerine konuşmadan edemiyorum. Bugün daha çok bayiler üzerinde durmak istiyorum. Çünkü iddaa bayilerine giden kişilerin sayısında yine bu sıra artış var. Hemen hemen her saniye bir kişi veya bir kaç kişi 18 yaşına giriyor veya 18 yaşını dolduruyor. Bu yüzden iddaa oyuncularının da sayısında bir hayli artış oluyor. Bu böyle akıp gidiyor arkadaşlar. Peki bugün anlatmak için başına geçtiğim bu konuda nelerden bahsedeceğiz buna bakalım.

İddaa bayi ekranı herkes için çok büyük bir şans. Çünkü özellikle Cuma – Cumartesi ve Pazar günleri belki de toplamda 1000’i geçen bir maç sayısı görüyoruz. Program bir hayli kalabalık. Salı günlerini de bunun içine katarsak muazzam bir maç bülteni bizlerle oluyor. Kim bilebilirdi ki bu kadar kişinin iddaa bayileri önünde zaman geçirip tüm maçların veya oynadığı maçların sonuçlarını öğrenmek isteyeceğini. Ama oluyor işte. Ben hatırlıyorum da önceden böyle bayilerde televizyonlardan filan maçları göremiyorduk. Sonuçların hepsi tablolara kupon şeklinde asılırdı. Ama şimdi öyle mi? İnternetin her yerde kullanıma açık olmasıyla birlikte her şey o an karşımızda canlı bir şekilde aktarılır oldu. Diyelim ki 100 maç aynı anda oynanıyor olsun. İşte bunların hepsini tek bir ekranda görme şansımız var. Bu şans da değil aslında, olması gereken budur.

Canlı İddaa Bayi Ekranı, Canlı İddaa Bayii Ekranı, İddaa Bayi Ekranıİlk bakışta aklınıza gelen şey sanki bir canlı iddaa ekranı gibi bir şey olabilir ama bu düşündüğünüzden biraz daha farklıdır. Örneğin iddaa bayisindeki kişiler, çalışanlar farklı bir siteden internet bağlantısını kurup kendi televizyon ekranına tüm sonuçları yansıtırlar. Ama benim söylediğim şey az daha farklı. Bunu direkt olarak evimize kendimiz kuruyoruz. Mesela ben bazen kendi evimde bile bunu internet bağlantısını TV’ye bağlayarak yapabiliyorum. Ancak burada söylemek istediğim şey şu; iddaa oynayanlar için bence çok daha geniş bir şey olmalıdır. Tamam canlı iddaa bayi ekranı bizim için hep aynı mantık gibi görülebilir ama şöyle düşünün hem canlı iddaa oynayıp hem de canlı iddaa ekranına sahip olabileceğimiz bir şey yok mu? Bence var. İşte size bunu sunmak istiyorum. Altta verdiğim canlı iddaa yapılan sitelere girdiğinizde en geniş haliyle canlı iddaa bayii ekranını da görmüş olacaksınız. Tüm maçları aynı zamanda telefonlarınızdan da takip etme yolunda büyük bir adım sizleri bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*