Son Paylaşılanlar

Cumartesi İddaa Programı

Cumartesi İddaa Programı

Artık iddaa oyunu ile ilgili olan haberlerimizi yapmaya başlayabiliriz çünkü çok kısa bir süre içerisinde ligler tamamıyla başlamış olacak. Bazıları şu an başladı ve maçlar oynanıyor ama bizi asıl heyecanlandıran Türkiye Süper Ligi iddaa bülteninde yer aldığında herkes bir anda daha büyük bir iştah ile kuponlar yapmaya başlayacaklardır. İddaa oyununda yeni yeni yer alan biri iseniz artık çok daha farklı bir bakış açısı ile kuponlarınızı yapacaksınız. Şu an bu konumuzu okuyan kim varsa oldukça şanslı. Şanslı diyoruz çünkü bizim farkımız ile binlerce kişi iddaa oyununda büyük paraların sahibi oldu. Bizim görevimiz zaten özellikle de iddaaya yeni başlayanları daha ilk adımda en sağlam basamağa bastırmaktır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar demeden her gün illa maçlar oynanıyor. İddaa oyununa gönül vermiş olanlar da zaten bu günlerde programı bir gözden geçirir ve yarın acaba hangi maçlara iddaa oynasam diye bir araştırma içerisinde olur.

Cumartesi İdda Programı, İddaa Programı Cumartesi, İddaa Cumartesi Programı, Cumartesi Programı İddaa

Hangisi olduğu hiç farketmez ama özellikle de Cumartesi günü bir başkadır. İddaa oyununda en çok maçın yer aldığı gündür. Program bu yüzden oldukça geniş bir vizyonda maçları barındırır. Yani öyle bir iddaa programı ile karşı karşıya kalırız ki hangi maçı seçip hangisine ne kadar para yatıracağımızın hesabını bile yapamayız. Aslında bizi yanıltan durum da bu. Bu kadar çok maçı bir bültende görünce yanlış tercihler ve tahminler yapmamız söz konusu oluyor. Kafalar karışıyor. Bazen de daha değişik bir durum ile karşı karşıya kalırız. Örneğin; siz iddaa programında yer alan bir maç için tahmininizi yapacak iken kalkar biri bu maç hakkında sizin düşündüğünüzden farklı bir tahminde veya varsayımda bulunur.

Bu da doğal olarak sizin bir kez daha düşünmenizi gerektirir. Cumartesi günleri bu daha fazla başımıza gelir. Şöyle bültene bir bakarız ve başlarız takip ettiğimiz takımları işaretlemeye. Sonra bu takımlar hangi takımlar ile maç yapacak bunları ayırırız. Ardından tahminlerimizi bir kenara yazarız ve hiç beklemeden belirlediğimiz bir miktarda kuponumuzu yatırmış oluruz. Dikkat ettiyseniz hiç tek maçtan veya canlı iddaadan bahsetmedik. Yani hep bir kupon sevdası mevcut. Cumartesi bu kadar maç varken zaten hangi maça iddaa yapacağımızı bilemiyoruz bir de başımızda hep bir kupon yapma zorunluluğu olunca işler daha da karışıyor ve birbirine giriyor. Bunlardan kurtulup düzlüğe çıkmanın yollarını ise bir alt paragrafta bulabilirsiniz.

İddaa programında bizim seçtiğimiz bir maç oluyor elbette. Bu maçı doğru tahmin edebileceğimize de inanıyoruz. Ama buna tek maç üzerinden iddaa oynamak istiyoruz. Ama bu mümkün değil diye düşünmeyin artık. Günlerden Cumartesi olduğunda artık sizin için de o maçı oynayabileceğiniz, yani sadece o maça para yatırabileceğiniz, canlı canlı oynamanın olağan olduğu en geniş iddaa programına sahip tüm yasal iddaa sitelerini sizlere veriyoruz. Artık Cumartesi günleriniz çok daha kazançlı geçecek. Çünkü oranları daha önce hiç bu kadar yüksek görmediniz. Zaten siz de alttaki iddaa sitelerine girince bunu kendiniz göreceksiniz. Tüm iddaa severlere bol bol kazançlar elde edebileceği bir Cumartesi günü diliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*