Son Paylaşılanlar

İddaa Alt Üst Nedir?, Nasıl Oynanır?

İddaa Alt Üst Ne Demek?, İddaa Alt Üst Nasıl Oynanır?, İddaa Alt Üst Nasıl Oynanır Resimli Anlatım, İddaa Alt Üst Nasıl İşaretlenir?

Hep kendimizi düşünmememiz lazım. Etrafımızdakilere de yardımcı olmalıyız. Eğer böyle yaparsak iddaa alt üst nedir diye sorduğumuz her konuda bizim zor anlarımızda bizimle birlikte olacak kişileri çevremizde bulabiliriz. O yüzden herkesin aksine her şeyi çok daha iyi analiz etmeli ve özellikle de iddaa oynamaya yeni başlayacak olan arkadaşlarımızla birlikte bu yolda çok daha sorunsuz ve sualsiz devam etmeliyiz. Her şeyi atın kafanızdan şimdi. Tamamen bu konuya odaklanın çünkü hemen hemen her alt üst konusunu buradan duyurmuş olacağım. Hem de en ince ayrıntısına kadar bunu gerçekleştireceğim. Umuyorum ki herkesin işine gelecek ve çok daha fazla yardımcı olacaktır. Alt üst dediğimizde iddaa oyuncuları için ufak da olsa bir karamsarlık görebilmek mümkün. Çünkü hani o buçuklu rakamlar var ya işte onlar kafayı karıştıran şeyler oluyorlar. Haydi şimdi size gereken ne kadar alt üst konusu varsa hepsinin ne demek olduğunu açıklayalım.

2.5 altı ve üstü : En çok aranan konulardan biridir kendisi. Çünkü her zaman fazla oynanıyor. İddaa da buna çok önem veriyor. Oranları biraz daha iyi yapsalar mükemmel olacak ama neyse. Ben açıklamamı yapayım. Arkadaşlar 2.5 altı ve üstü dediğimizde bizim alakamız 3 gol ile olmalıdır. Eğer bir müsabakada yani iddaa oynanacak olan bir maçta 3 gol ve üzeri olursa 2.5 üst elde edilmiş olur. Ama 3 golden az olursa yani 2 gol, 1 gol ve golsüz geçen bir müsabaka olursa 2.5 alt kuponlarımızda değer görür.

2.5 üstü

2.5 altı

3.5 altı ve üstü : 3.5 üstü denen bu iddaa oyun türü çıkalı çok fazla olmadı. İlk çıktığında zaten çok ses getirdi. Hemen açıklamasını yapalım. 3.5 üstü demek bir maç içerisinde iki takımın toplamda gol sayısının 4 ve üzeri olmasıdır. Eğer ki bu gol sayısı 4’ün altına düşerse yani 3, 2, 1 veya hiç gol olmazsa bu 3.5 gol altı olur. Kısaca özetlemek gerekirse anlamları bu şekilde arkadaşlar.

3.5 altı

3.5 üstü

İlk yarı 1.5 gol üstü ve altı : Bu da farklı bir bakış açısı gerektiren alt üst konusu. Tamamen ilk yarıyı baz alarak tahmin yapmak zorundayız burada. Eğer ki siz diyorsanız benim kuponumda yer alan bir maçın ilk yarısında 1’den fazla gol olacak, işte o zaman 1.5 üstü işaretlemelisiniz. Bu ilk yarıda 1’den fazla gol olacak demektir. Ama siz bence ilk yarıda 1’den az gol olur, o zamansa ilk yarı 1.5 altı anlamına gelen yeri işaretlemelisiniz.

ilk yarı 1.5 altı

ilk yarı 1.5 üstü

Yukarıda alt üst oynayabileceğiniz bir kaç çeşidi vermeye çalıştım. Ancak unutulmaması gereken bir şey de var bizim için. Bunu nasıl oynanır diye bilmek tabi ki güzel bir şey ama bir de resimli anlatım daha da fazla şey katacaktır bize. O yüzden bunları tek bir kuponda belirtmeye çalıştım. Siz de göz atarsanız çok sevinirim doğrusu.

Gördüğünüz üzere nasıl işaretlenir buna da baktık. Resimli anlatınca çok daha iyi olacağını düşündüm. Sonuçta siz sitemize geliyorsunuz ve en iyi bilgileri bulmak istiyorsunuz. Bunu da düşündüğüm zaman her şeyin en iyisi olmalıdır.

İddaa için alt üst ne demek buna bakmak istedim biraz da olsa. En azından çoğumuza iyi gelecektir bu detaylar. Ama ben bir şeyden daha bahsetmek istiyorum. Eğer ki siz yurtdışı iddaa sitelerinde iddaa oynayan biriyseniz kesinlikle 0.5 üstü ve altını da görmüşsünüzdür. Eğer daha görmediyseniz bunu da tavsiye ederim. İlk yarı ikinci dinlemeden dilediğiniz an dilediğiniz maça 0.5 altı ve üstü oynayabilirsiniz. Bu da yine farklı bir bakış açısıdır. Alt üst oynamak isteyenler için en iyi canlı iddaa sitelerini altta verdim. Bunlara bir göz atmanız size iddaa oranları konusunda daha değişik düşünmeniz açısından farkındalık yaratacaktır. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*