Son Paylaşılanlar

İddaa Bayi Ekranı

İddaa Bayi Ekranı

Şu günlerde olan durumdan hiç memnun değiliz ancak maalesef biz işimize bakmak zorundayız. Çünkü işimize bakarsak çok daha mutlu bir yolda kendimizi buluruz. Buna sizler de dahil olursunuz haliyle. Bugün şöyle bir iddaa bayisine gideyim dedim. Uzun zamandır yurtdışında olmam sebebiyle inceleme şansı bulamamıştım ama o kadar kalabalık bir tablo ile karşılaştım ki inanın ne yapacağımı şaşırdım. İçeride adım atacak yer yoktu. En kalabalık olan kısım ise ekranın olduğu yerdi. Bir çok iddaa sever bu ekrana kilitlenmiş ve hiç gözlerini ayırmıyorlardı. Şaşırdım aslında bu durum karşısında. Çünkü artık öyle bir zamanda yaşıyoruz ki neredeyse her yerden sonuçları takip etmek mümkün. Ama gördüğüm kadarıyla yaş ortalaması bir hayli yüksekti. Gençler de vardı tabi ama çok fazla değildi bu sayı.İddaa Bayii Ekranı, İdda Bayi Ekranı

Ama gördüğüm en güzel şey ise kazananların bir hayli fazla olmasıydı. Makineden gelen ”Tebrikler, ikramiye kazandınız.” sesini çok kez duyduğumu söyleyebilirim. İddaa bayi ekranı şans mı getiriyor bilemiyorum ama sonuçların olumlu olması beni de sevindirdi. Hatta bir ara ben de takılıp ekrana bakar oldum. Farkında bile olmuyor insan. Türkiye’de bulunduğum her an çok daha memnun olarak zamanımı geçiriyorum diyebilirim. Çünkü avrupada herhangi bir yerde bu tarz görüntüleri yakalamak pek mümkün olmuyor. Bunun yanında tabi sevdikleriniz ile birlikte olmanın verdiği ayrı bir haz var.

Kalabalık, bir iddaa bayii ekranı başında duruyor ve bunları takip ediyorsa kesin olarak çok daha fazla kazanmalıdır iddaa oyununda diye düşünüyorum. Yani maçların analizinde de en az bu kadar tutkulu oluyordur insan. Mesela ben de bazen iddaa oynuyorum ama bizimki daha çok internet üzerinden olduğu için ekranlarımız sadece bilgisayarlar oluyor. Ya da en fazla cep telefonumu kullanırım kontrol etmek için. Ama şu da var; şu yıllarda özellikle de daha yeni 18 yaşına girmiş kişilerde merak farklı oluyor. Yani onu bayiden çıkarmak bile mümkün olmayabilir. Bu bir geçiş zamanı aslında.

İdda bayilerine giderek orada en az 4-5 saatini geçireni de biliyorum. Buna en yakın olarak verebileceğim örnek ise akrabalarımdan biri olan yeğenimdir. Günün neredeyse yarısını iddaa ile geçiriyor. Varsa yoksa ekranın karşısında sonuçları takip etsin ve bayiden gidip parasını alsın. Kaç defa ona artık online iddaa oynaması gerektiğini söyledim. Çok zor bir konuşmadan sonra ikna edebildim kendisini. Çünkü sanal alemde oynayacağı kuponlar çok daha yüksek oranları barındıracak. Hem yüksek oran alacak hem de daha az maç yazma şansına sahip olacak. Bunu bizzat gördüğünde ise oldukça şaşırdı ve bu yönde devam etti. Sizler de iddaa bayii ekranlarını arıyorsanız buyurun size verdiğimiz listeye bir göz atın. Herkese bol bol tutan kuponlar nasip etsin diyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*