Son Paylaşılanlar

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?

Nasıl başlamalıyız diye çok düşündük ama iddaa oyununda aslında en baştan başlamak gerek. Yani daha öncesine kadar iddaa oyunu oynamamış biri olarak düşünüp cevap vermeliyiz buna. En azından sizi o şekilde baz alıyoruz. Böylesi daha iyi olacaktır çünkü. Uzun bir tatilin ardından iddaa yeniden başlıyor ve maçlar başlayınca her şey çok daha fazla yoğun, heyecanlı geçecek. Bunu fırsat bilerek iddaa oynama çeşitlerinden sistemi seçmeye karar verdik. Sistem oynamak, iddaada en çok tercih edilen bir oyun türüdür ve hep merak edilir. Merak edilen şeyler içinde ise sistem 2 3 yer alıyor. Bu oldukça karışık bir konu aslında baktığımızda. Çünkü sistemin özellikle ne kadar tuttuğu çok düşünülür. Yani acaba bunu oynarım ama acaba kaç TL tutar gibi sorgulamalar çok fazla yapılmaktadır. Biz bu sorulara da yanıt vereceğiz ama önce sistem 2 3’e göz atmak istiyoruz.İddaa Sistem 2 3 Nedir?, Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?, Sistem 2 3 Nedir?, İddaa Sistem 2 3 Oyna, İddaa Sistem 2 3 Kaç Para?

İddaada bu kadar çok sistem türü varken neden 2-3 diyenler olabilir, bunu hemen cevaplayalım. Sistem 2-3 hem yatırılan para olarak hem de oynanış olarak çok daha basittir. Şöyle söylemiş olalım, sistem 2-3 4 TL ile oynanır. Ucuzdur. Çok para tutmaz. Ayrıca sadece 3 maç yazılır. Bu yönden de güzel bir kupon hazırlanabilir. Ama bazı mantık hataları da olabiliyor. Örneğin 3 maçı da alt – üst oynamak isteyenler olabiliyor. Bunu da hemen belirtmiş olalım, çünkü iddaa sistem 2 3’te sadece ilk yarı/maç sonucu şeklinde 3 adet maç yazılabilir.

Kaç para tuttuğunu açıkladık sizlere. Neden 3 adet maçın ilk yarı/maç sonucu şeklinde oynanması gerektiğine de bakalım. Sevgili iddaacı arkadaşlar, bildiğiniz gibi iddaa oyununda tek maça iddaa oynamak yok. En az iki adet maça para yatırabiliyoruz, bu da zaten mecburen ilk yarı/maç sonucu şeklinde olan iki adet maçtan oluşuyor. Bu sebeple sistem 2 3 nedir diyenler için bu kuponda mecburen 3 maçlık ilk yarı/maç sonucu tahminleri yer alması gerektiğini de kesin bir dille söylemiş olalım.İddaa Sistem 2 3 Nedir?, Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?, Sistem 2 3 Nedir?, İddaa Sistem 2 3 Oyna, İddaa Sistem 2 3 Kaç Para?

Sistem tablosuna baktığımızda 3 ve 1 diye iki adet seçilmiş alan görürüz. Bunlar ise şunu ifade ediyor, siz bu kuponda 3 adet iki maç içeren kupon yapmış oluyorsunuz. Mesela A, B, C diye 3 takım olsun. AC, AB, BC olarak 3 farklı maç var. Bu üç maçın toplamından ise 1 adet kupon çıkmış oluyor. Bu sebeple de 3+1=4 TL ödeniyor. Sistem 2 3 bize en az 2 maçın tahmin olarak tutmasıyla kazandırır. Eğer ki 3 maçı da bilirseniz bu üç maç kendi arasında çarpılır. Yani AxC, AxB, BxC ile çıkan oran toplanıp bir kenara yazılır. Sonrasında ise AxBxC de çarpılıp ikisi toplanır. Kazanacağınız miktar böyle ortaya çıkar.

Eğer siz de bu iddaa sistem 2-3 oyununda daha fazla kazanmak istiyor, hatta tek maç olarak da kuponlar yapmak istiyorsanız lütfen sizlere vermiş olduğumuz iddaa sitelerine kayıt olunuz. Oranlara bakınız ve kayıt olma bonuslarından faydalanınız. Hepinize bol kazançlı iddaa oyunları diliyoruz.

15 yorum

  1. Sistem 2-3 oynadim macin ucude tuttu fakat mac 2.yariya gecince atilan goller sonucu tutmamis gorunuyor neden

    • Maçların 3’ü de tuttu demişsin ama 2. yarıya geçince atılan goller sonucu tutmamış ne demek? Sistem 2 3 oynandığı zaman ilk yarı ikinci yarı tahminleri yapmak zorundasın. Her iki yarı sonucu da senin tahminlerine göre doğru sonuçlanmak zorunda. Sadece ilk yarı tahminin tuttuğu zaman kupon tutmuş olmaz.

  2. Hocam mesela 4 mac iy/ms yazdim sistem 2-3 yaptim kuponun kazanmasi icin kac mac gelmesi lazim

  3. Meraba ben 2-3 sistem oynadım 3 maç yazdım ilk yarı ikinci yari 2 maç geldi oranlar 3.05 4.00 mislim 10tl yqtirdigim para 40 tl ne kadar alirim

  4. 636 tl veriyor normel kupon hepsinin toplami

  5. Hocam kolay gelsin sistem 2,3 yaptım 3 maç yaptım ilk maç yattı diğer ikisi tuttu yani kazanmış mi olduk

  6. Hocam selamınaleyküm bende sistem 2-3 yaptım 2 si tuttu oranlar 5.00 ve 4.75 kaç para olur bu sizce cevabınızı bekliyorum lütfen

  7. 2 3 maç yaptım 1 tanesi tuttu kazanmışmiyimdir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*