Son Paylaşılanlar

Rivalo4 Canlı İddaa Sitesi Sizlerle!

Yavaş yavaş canlı iddaa oynayabileceğimiz siteler hakkında da bilgiler vermek istiyorum. Bu konu aslında biraz da giriş sorunu yaşayanlar için olacak ama tanıtımlara da yer vereceğimizi bilin arkadaşlar. Rivalo iddaa sitesini bilenler biliyor. Ancak an itibariyle bakarsak adres değiştirip Rivalo4 olarak hizmetlerine devam ettikleri çok açık şekilde görülmekte. Bugün gelen hitlere yani ziyaretçilere de baktığımda epey bir giriş problemi yaşayan var. Bunu hemen dindirmek istedim. Gecenin geç saatleri de olsa, 2015 yılı da benim için çalışma yılı olarak geçecek. 2016 da gelse bu böyle gidecek sanırım. Tatil ne bana ne de size var. Hiç olmadı size yardımcı oluyorum ve bununla da kendimle gurur duyuyorum. Canlı iddaa oynamak isteyen ziyaretçilerin çok da alternatif siteleri yok. Güvenilir olanlar ise zaten çok çok az. Bu yüzden Rivalo’nun onlar için en iyisi olduğunu bildirmek istiyorum.

Rivalo4 Giriş, Rivola4, Rivalo4 Mobil

Eğer daha önce Rivalo üyesi iseniz Rivalo3 olarak yollarına devam ediyor olduklarını biliyor olmalısınız. Ancak bugünden başlayarak bir sonraki adres değişikliğine kadar yani yeni bir adrese taşınmalarına kadar Rivalo4 giriş adresini kullanacaklar. Bundan sonraki engelleme ne zaman olur ve ne gibi bir adrese taşınırlar onu bilemiyoruz. Bazılarını tahmin ederek çok önceden yazabiliyorum ancak bu sefer sanırım son noktadayız. Sonrakini kestiremiyorum. Şimdi yeni kayıt olmak isteyen arkadaşlarımıza yönelik bir şeyler yazayım.

Eğer daha önce üye olmuşsanız üyelik bilgilerinizi değiştirmeyin. O şekilde giriş yapın. Ancak Rivola4 yazarak kayıt olmak isteyenler lütfen bilgileri doğru doldursunlar. Bazen yorum kısmından soranlar oluyor; ben adresimi vermek istemiyorum veya bunu yazmasam olur mu diyorlar. Arkadaşlar, ne isteniyorsa yapın. Zaten istemiyorlarsa sıkıntı var demektir. Merak etmeyin, hiç kimsenin bilgisini alıp orada burada paylaşmıyorlar. Onların üyelik sözleşmesine ters zaten böyle bir şey. İçiniz rahat olsun.

Bundan böyle telefonlarınızdan iddaa oynamak istediğinizde, canlı iddaa sonuçlarını takip etmek ve görüntülemek dileğinde bulunduğunuzda Rivalo4 mobil sayfasına gitmeniz gerekecek. Lütfen farklı içerikteki sitelere gitmeyin. Çünkü bazılarında tasarım olarak benzerlikler yapılıyor ve bilgilerinizi kullanmak istiyorlar. Eğer gerçekten sağlam bir iddaa oyuncusu iseniz gözlerinizi hep dört açmalısınız. Kazanmak demek uyanık olmak demektir. Bol kazançlar dilerim.

rivalo4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*