Son Paylaşılanlar

İddaa Sistem Tablosu

Sistem Tablosu

Bir iddialı günden herkese merhabalar demek istiyoruz. Bugün çok güzel ama bir o kadar da farklı bir paylaşıma imza atmak için karşınıza çıkıyoruz. İnanın bunları ekip olarak daha önce yayınlamalıydık diye düşündük ama yapacak bir şey yok kısmet bugünlere imiş. Artık iddaa nasıl oynanır tarzı açıklayıcı bilgileri ardı sıra sizlerin karşısına getireceğiz. Çünkü gördüğümüz kadarıyla iddaanın nasıl oynandığı ve iddaa terimleri hakkında gün yüzüne çıkmamış, aydınlatılması gereken başlıklar var. Bu başlıklar içerisinde sistem tablosu da bulunuyor. Sistem oynamak isteyen kişiler hala bazı zorluklar yaşıyorlar. Sistemin nasıl oynandığına başka bir konuda değinecek olsak da yine de kısa kısa ip uçları versek iyi olacak.

İddaa bir çok terime sahip. Biz özellikle de yeni oynamaya başlayan kişilerin sistem hakkında yetersiz bilgiye sahip olduklarını düşünüyoruz. Ama sıkıntıya gerek yok. Şimdi çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız ki sistem o kadar da zor bir oyun seçeneği değil. En çok oynanan sistem seçeneğinden yola çıkarak açıklama yapalım. Sevgili iddaa severler lütfen burasını dikkatlice okuyunuz. Siz daha iyi anlayacaksınız ki hiç bir sıkıntı yok. Maddeler halinde açıklayalım.* Sistem 4-5-6 en çok tercih edilen türdür. Neden 22 TL tutuyor, neden 10 TL değil? Şimdi aşağıdaki iddaa sistem tablosuna ilgi çekici şekilde bakınız. Tablonun sol tarafında tahminde bulunulan maç sayısı yazar. Üst kısımda ise sistem alanında işaretlenen sayı şeklinde bir açıklama vardır. Tablo karışık gibi gözükebilir ama iddaa aslında aritmetik ve hesabı kolay bir şekilde bunu bizlere vermek istemiş. 4-5-6 sisteminde toplamda 6 maç yazarsınız. Hemen sol taraftan yani tahminde bulunulan maç sayısı kısmından 6 yı bulun ve işaretleyin. Şimdi gelelim 6 maçın neden 22 TL ettiğine. Üst kısımdan da 6 rakamını bulun. Bu kare içerisinde üst kısımdan alt kısma doğru indiğinizde 1 rakamını göreceksiniz.

 İddaa Sistem Tablosu, Sistem Tablosu İddaa* Arkadaşlar 1 rakamı bu kuponda 1 adet 6 maç olduğunu simgeler. Peki 1 rakamının yanında neden altı yazıyor. Sistem 5 kısmında 6 var. Bu da 6 adet 5 maç kombinasyonu yapar. Yani kuponumuza yazdığımız 6 maçın içerisinde 6 tane farklı olarak 5 maç yazabiliriz demektir. Bir sola geldiğimizde ise 15 rakamını göreceğiz. Bu da sistem 4’ün hemen bölmesinde yer alır. Dikkat ederseniz bu kısım renkli işaretlenmiş durumda. 15 rakamı ise bize bu 6 maçlık sistem kuponumuzun içerisinde 4’er adet maç seçtiğimizde 15 tane farklı maç kuponu yapabileceğimizi söyler.

* Sistemde 22 TL olmuyor mu arkadaşlar? 15+6+1=22 ediyor. 15 farklı 4lü maç kuponu+6 farklı 5li maç kuponu ve toplamda sadece 1 adet 6 maç kuponu toplanınca sistemde 22 kupon ediyor. Bu da 22 TL’ye tekabül ediyor. Aslında hesap bu kadar basit sadece iddaa sistem tablosunu okuyabilmekte bütün iş.

Sistem 4-5-6’yı anlattık ki daha kolay anlaşılabilsin. Avantajı nedir dersek sistem tablosu bize hata payı bırakma şansını elde ettirir. Mesela 6 maçı yazdığımız bu kuponda diyelim ki 1 tanesini bilemedik. Yine kazanıyoruz. 2 tanesini bilemedik yine kazanıyoruz. Çünkü sistem 4 burada bizi kurtarıyor. Örnek olarak 4 maç yazalım ve sistem 3’ü işaretleyelim. Yine aynı şekilde tablonun sol tarafında 4’ü buluyoruz ve yukarıdan da aşağıya 3 sayısından iniyoruz. Karşımızda 4 rakamını görebiliriz. Bu ne demek oluyor, biz sadece sistem 3 ü işaretlediğimiz için bu 4 maçtan 4 farklı kupon elde edebiliriz oluyor. Toplamda bakın 5 maçımız yok, sadece 4 maçımız var. Sistem 3’te bu dört maçtan yine 4 adet farklı kupon çıkar. Yani hata payı bırakmıyor bize. Ama çarparken 4 farklı kuponmuş gibi çarpılır ve alacağınız miktar artmış olur.

Sistem tablosunu iyice çözmeden sistemin ne olduğunu anlayamayız. Sisteme yazacağınız maçlarda hata payını kendimize bırakabileceğimiz sistem sayılarını kullanmalısınız. Oranlar da mümkünse yüksek olsun. İyi para almanın birinci şartı budur. Eğer sizler sistem üzerine bir şeyler yapmak ve oranları da olabildiğince yüksek olsun istiyorsanız aşağıdaki iddaa sitelerini öneriyoruz. Maç bültenlerine baktığınızda sizler de her şeyi görebilecek ve ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Bol kazançlar dileriz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*